CWKS Legia; Ursus - dzielnica z charakterem
Droga Pienińska (Pieninská cesta), powstała pod koniec XIX w. dzięki Józefowi Szalayowi i galicyjskiej Akademii Umiejętności. Przy żółtym szlaku na sedlo Targov, ustawiłem waypointa #2091. Zdjęcie wykonane 22.05.11
Ołtarz papieski w Sierakowicach. Trasa rowerkiem Lębork - Sierakowice - Gowidlino - Cewice - Lębork; 66 km, 29 V 2011r.
Pomnik Kościuszkowców – pomnik upamiętniający próby niesienia pomocy powstaniu warszawskiemu[1] podejmowane przez żołnierzy 1 Dywizji Piechoty im. Tadeusza Kościuszki. Zlokalizowany jest u zbiegu ulic Wybrzeże Helskie i Okrzei przy wlocie do Portu Praskiego w dzielnicy Praga Północ w Warszawie, w pobliżu gmachu dawnej Komory Wodnej nad Wisłą.
Na ul. Głównej przy Skotnickim Potoku. Zdjęcie wykonane 22.05.11
Elektrociepłownia Żerań – to druga co do wielkości, pod względem wytwarzanego ciepła, po Elektrociepłowni Siekierki, elektrownia w Warszawie w ramach Vattenfall Heat Poland S.A., oddana do użytku w 1954. Zlokalizowana jest w północnej części miasta przy ul. Modlińskiej 15.
W Sromowcach Niżnych, dawna nazwa to Schronisko Śląskie. Jest tu mój nowy waypoint #2090. Zdjęcie wykonane 22.05.11
Jacht Klub  w Wiśle Wielkiej nad Zbiornikiem Goczałkowickim
Jacht Klub w Wiśle Wielkiej nad Zbiornikiem Goczałkowickim ~ 29 maja 2011, 22:50
Po wyjezdzie ze Szczytna fajny widok. Zrobilem w tym dniu 130 km. Calkiem niezly wynik. Swietna droga zwlaszcza miedzy Biskupcem a Szczytnem.
Na terenie zagrody  sa kozy, konie, osiełek, kury oraz odbywają się  pokazy sokolnicze.
Na terenie zagrody sa kozy, konie, osiełek, kury oraz odbywają się pokazy sokolnicze. ~ 29 maja 2011, 21:10
Łodzie na zakręcie pod Siedmioma Mnichami. Zdjęcie wykonane 22.05.11
Sesja zdjęciowa przy drugim bufecie na trasie Kaszebe Rundy, dystans mini, czyli 120 km (poza tym jest jeszcze dystans mikro 65 km, oraz dystans dla wymiataczy, czyli 225 km).
ładowacz

GÓRA

Pliki cookies pomagają nam w tworzeniu lepszego serwisu. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się z naszą polityką plików cookies. OK