Na zdjeciu nie widać fruwających żagli ale za to dobrze widać windsurfingowców.
Na zdjeciu nie widać fruwających żagli ale za to dobrze widać windsurfingowców. ~ 5 czerwca 2012, 18:32
Warto było dziś dotrzeć nad Zalew szczeciński w Trzebieży, by móc obserwować poczynania pary windsurfingowców szalejących na wzburzonych falach, spowodowanych przez silny wiatr. Wpierw z daleka zauważyłem szybujący żagiel , myślałem że to latawiec. Podjechałem bliżej i okazało się, że to żagiel osoby, która uprawia windsurfing. Była to kobieta oraz mężczyzna.
Nasza grupa "Szczecin na Rowerach" w miejscu startu na Sernfahrt na przeciw dworca kolejowego w Oranienburgu.
Nasza grupa "Szczecin na Rowerach" w miejscu startu na Sernfahrt na przeciw dworca kolejowego w Oranienburgu. ~ 5 czerwca 2012, 11:51
Zdjęcie wykonane po przybyciu grupy "Szczecin na Rowerach" na miejsce startu grupy z Oranienburga na Sternfahrt do Berlina. Start był opóźniony o 10 min w związku z oczekiwaniem na pociąg, który wiózł grupę rowerzystów do Oranienburga.
Dołączyła do nas pozostała grupa ze Szczecina. Basia, Beata i Jacek omawiają plan na dzisiaj
Dołączyła do nas pozostała grupa ze Szczecina. Basia, Beata i Jacek omawiają plan na dzisiaj ~ 5 czerwca 2012, 11:45
Po przyjeździe pozostałych gości ze Szczecina, Ewa postawiła im szybką kawę, gdyż do startu nie pozostało nam już dużo czasu. Gdy oni pili kawę pozostali szykowali rowery do wyjazdu.
ładowacz

GÓRA

Pliki cookies pomagają nam w tworzeniu lepszego serwisu. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się z naszą polityką plików cookies. OK