wiadomość dodana 11 marca 2009, 20:55 przez rachwal

Wstępnie przypominam, że strona jest udostępniona przeze mnie za darmo, nikt za nic tutaj nie płaci, itd. :-)

Z uwagą śledzę każde nowe zdjęcie dodane do serwisu i mam kilka uwag odnośnie ich opisywania. Jedyną rzeczą jaką od Was ostatnio wymagam są opisy zdjęć, potraktujcie je proszę jako formę abonamentu za darmowe korzystanie ze strony. Utrzymywanie sporej, bezterminowej, nielimitowanej, bazy zdjęć z każdym dniem staje się coraz trudniejsze czyli coraz droższe. Ja za to płacę w dolarach (jak wiadomo dolar dziś drogi), a Wy możecie wirtualnie płacić ładnym opisem.

Chciałbym aby opisy te nie były dodawane na odczepnego. Mam tu na myśli bezmyślne wstawianie daty w miejsce tytułu bądź historii, kopiowanie tytułu w miejsce historii, dodawanie wszystkiemu co popadnie tagu rower.

Przypominam kilka istotnych uwag:


Jeśli zdjęcia będą ładnie opisane, wyszukiwarka na stronie będzie działała sprawnie, a i chmura tagów także, ja będę usatysfakcjonowany, Wielki Szuk też. Jak widać, same plusy!

Oczywiście nie piszę tego po to aby wyciągać jakieś konsekwencje wobec osób mających moje uwagi w nosie, każdy rozpatrzy to co napisałem według własnego uznania. Wydaje mi się jednak, że z szacunku dla czyjejś pracy powinno się stosować do zasad jakie w danym miejscu panują, a nie traktować tego na zasadzie "na złość mamie odmrożę sobie uszy" ...


Komentarze 1

Strefa dla zalogowanych użytkowników

Możesz dodać komentarz, ale musisz się zalogować.

Formularz rejestracyjny Logowanie

ładowacz

GÓRA

Pliki cookies pomagają nam w tworzeniu lepszego serwisu. Kontynuując przeglądanie strony zgadzasz się z naszą polityką plików cookies. OK